Bezwysiłkowa nauka angielskiego

Oto w tym liście przedstawię Tobie jak bezwysiłkowo nauczyć się poprawnie mówić po angielsku w 5 tygodni?

W tym wideo pokażę Ci jak uczyć się języka angielskiego z Michałem!

 

 

Przeczytaj dokładnie ten list a dowiesz się, dlaczego zawsze ponosisz porażkę przy próbach nauki angielskiego oraz pokażę Ci jak łatwo przekuć to w SUKCES.

Ponadto pokażę Tobie jeden mały trik, który sprawił, że nauczyłem się biegle mówić po angielsku w około 6 miesięcy. Natomiast mówić komunikatywnie zacząłem po 5 tygodniach nauki, zupełnie od podstaw!

Jak bez problemu, swobodnie rozmawiać za granicą po Angielsku?

Wyobraź sobie taką sytuację: Wyjeżdżasz za granicę i bez problemu możesz swobodnie rozmawiać z innymi ludźmi. Czujesz się świetnie i pewnie mówiąc po angielsku zupełnie jak po polsku. Mało tego, nie masz żadnych problemów w pracy. Możesz rozmawiać na wszystkie tematy jakie chcesz z dziećmi i masz przez to świetne samopoczucie. Czy brzmi to trochę jakby było nierealne do osiągnięcia? Też tak myślałem, dopóki nie zacząłem uczyć się angielskiego metodą zupełnie odwrotną niż wszystkie inne!

W rzeczywistości w ciągu zaledwie pół roku opanowałem angielski tak dobrze, że swobodnie używam go w pracy i na wakacjach zagranicznych. Aby to osiągnąć używałem dokładnie tej samej metody nauki, którą zamierzam przedstawić tobie w tym wideo.

Metoda dzięki, której to osiągnąłem nazywa się BEZWYSIŁKOWA NAUKA ANGIELSKIEGO. Używałem tej metody nauki zarówno kiedy byłem zupełnie początkujący jak i kiedy już dużo potrafiłem mówić. Tak na prawdę to używam jej nadal. Używam jej ja, moja rodzina i od niedawna mogą korzystać z niej też moi klienci.

Oto najbardziej efektywna, nastawiona na cel metoda nauki angielskiego!

Przejdźmy zatem do sedna! Oto jak wygląda moja strategia. Żeby Ci to dobrze wyjaśnić przygotowałem mały eksperyment. Skopiowałem z angielskich portali internetowych 143 przypadkowe artykuły oraz do tego jeszcze 3 e-booki. Wkleiłem je wszystkie do programu word i on wyliczył, że uzbierało się tam aż 416 157 słów.

Następnie przekopiowałem to wszystko do excela i policzyłem ile razy występuje w tym tekście każde słowo. Rezultat był zadziwiający.

Okazało się, że 1000 najczęściej używanych słów w tych tekstach stanowił aż 81% wszystkich słów jakie były w tych tekstach użyte w ogóle!! Oznacza to, że wystarczy nauczyć się 1000 słów na pamięć i już znasz ok 80% najczęściej używanych słów w ogóle! To tak jakby się uczyć 10 słówek dziennie przez 100 dni i gotowe. Wystarczą 3 miesiące i gotowe.

Ale niestety same słowa nie wystarczą. Znając tylko słowa moglibyśmy mówić zdania w stylu: Czy móc przynieść mi piłka? albo herbata być fantastyczna wczoraj... A tak raczej nie chcemy mówić! I tutaj pojawia się właśnie ten trik, o którym wspominałem na początku wideo.

Wystarczy, że TO poznasz i będziesz mówił płynnie.

Co by było gdyby przygotować listę najczęściej używanych angielskich zdań -> która składa się właśnie z 1000 najczęściej używanych słów!

 1. Wystarczyłoby nauczyć się tych zdań i wtedy znałbyś od razu 1000 słów, czyli 80% używanych słów w ogóle.
 2. Znałbyś podstawowe czasy i gramatykę po to by mówić ładnie i poprawnie.
 3. Umiałbyś mówić całymi zdaniami płynnie (bo słowa pojedyncze mówi się inaczej niż w ciągu zdania).
 4. Rozumiałbyś co ktoś mówi do ciebie bo ucząc się zdań osłuchasz się z lektorem.
 5. Pozbędziesz się od razu lęku przed mówieniem bo nie musisz składać zdań ze słówek.
 6. Będziesz mówił intuicyjnie bez zastanawiania się (zupełnie jak po polsku!)

Podsumowując aby nauczyć się szybko i łatwo mówić po angielsku wystarczy nauczyć się 427 najczęściej używanych angielskich zdań!

Zobacz co otrzymasz zamawiając dostęp do kursu.

I teraz kiedy już wiesz co zrobić aby się nauczyć angielskiego poprowadzę Cię za rękę abyś w końcu TO zrobił! A zrobię to za pomocą mojego portalu poznajAngielski.pl

 • Wykupując kurs BEZWYSIŁKOWA NAUKA ANGIELSKIEGO otrzymasz roczny dostęp do 427 najczęściej używanych angielskich zdań, których przyswojenie pozwoli ci zacząć mówić OD RAZU po angielsku.
 • Ponadto dostaniesz dostęp do profesjonalnych nagrań lektorów aby zacząć rozumieć angielski ze słuchu gdy ktoś do Ciebie mówi, oraz po to byś zaczął poprawnie się wypowiadać na głos. Po prostu rozmawiać z ludźmi.
 • Dodatkowo dostaniesz dostęp do wyjaśnień gramatycznych by zrozumieć jak jest zbudowane każde zdanie. Ta wiedza pozwoli tobie na "mieszanie zdań". Będziesz umiał tworzyć ich warianty by powiedzieć dokładnie wszystko co tylko chcesz.
  Widzisz zdania do nauki na pamięć są tylko taką jakby podstawową bazą twojej wiedzy. Ale gdy je poznasz i zaczniesz intuicyjnie tworzyć z nich warianty to po prostu powiesz już po angielsku wszystko co tylko chcesz i wszystko zrozumiesz co mówi ktoś inny. Słowem POZNASZ ANGIELSKI.
 • Dostaniesz również zaawansowany system do inteligentnych powtórek by uczyć się łatwiej i optymalnie wykorzystać czas. Nie chodzi o to by się przemęczać. Nauka ma być skuteczna ale koniecznie bez wysiłkowa. Twoim zadaniem jest grupowanie zdań na te które znasz słabo średnio i dobrze i powtarzaniu tych które znasz słabo. Nie staraj się ich zapamiętać - tylko powtarzaj je na głos i wyobrażaj sobie to co one przedstawiają. I to cały sekret.
 • BONUS WEBINAROWY - zapisując się dzisiaj na szkolenie otrzymasz dodatkowo funkcję, która umożliwia samodzielne dodawanie list z Twoimi włąsnymi zdaniami! Dzięki temu możesz uczyć się dokładnie tego co chcesz i mieć szybkie efekty!!

Twoje porażki w nauce angielskiego były spowodowane prawdopodobnie tym, że starałaś się wkuwać słówka, uczyć gramatyki i tłumaczyć to na polski. Czyli zupełnie odwrotnie niż w mojej metodzie.

Podsumowując:

Jeżeli chcesz szybko i łatwo zacząć mówić po angielsku to moja metoda jest
idealna dla Ciebie
.

Jeżeli chcesz rozmawiać ze swoimi bliskimi po angielsku, albo wyjechać do pracy za granicę to po prostu musisz się szybko angielskiego nauczyć i moja metoda nareszcie, skutecznie ci w tym pomoże.

Wystarczy, że wykorzystasz moją metodę i będziesz na najkrótszej drodze do tego by zacząć rozumieć angielski. I możesz to wszytko mieć za jedyne 197zł.

I pozwól teraz że wyjaśnię tobie dla czego ty chcesz to mieć:

Zacząłem się uczyć języka angielskiego w 2001 roku. Przez cztery kolejne lata uczyłem się stosując przeróżne metody nauki. Do roku 2005 nie dałem rady nauczyć się normalnie składać zdań, nie mówiąc już o rozumieniu ze słuchu innych ludzi. Nauka była męczarnią, bez rezultatów. W końcu się poddałem i przestałem uczyć. W 2011 roku sytuacja życiowa zmusiła mnie by w końcu nauczyć się angielskiego. I to szybko. Postanowiłem więc zaryzykować i po prostu uczyć się dokładnie tą samą metodą, którą daję Tobie właśnie teraz.

Już po 5 tygodniach nauki potrafiłem poprawnie składać zdania i rozmawiać na proste tematy. Nauka szła tak łatwo i dawała tak błyskawiczne rezultaty, że chciałem się uczyć więcej i więcej. Nikt mnie do tego nie zmuszał. Po prostu czysta przyjemność. Wtedy wiedziałem już, że będę używał tylko i wyłącznie tej metody do nauki angielskiego.

Jaki był rezultat. Przez kolejne 6 miesięcy nauki moją metodą doprowadziłem angielski do perfekcji i po prostu mówię nim biegle. Nie ma dla mnie znaczenia czy rozmawiam z Anglikiem czy Hiszpanem po angielsku. Mówiąc czuję się swobodnie, nie stresuję się, a to mi jest po prostu niezbędne w pracy. I ciągle, nawet teraz kontynuuję naukę angielskiego i teraz daję tą metodę właśnie tobie!

100% gwarancji satysfakcji! Nareszcie osiągniesz to o czym marzysz.

Ale poczekaj, mam coś jeszcze lepszego. Oczywiście nie mówię ci, że nauczysz się biegle angielskiego w 2 dni nic nie robiąc, albo że nauczysz się czegokolwiek, ponieważ Cię nie znam i nie wiem jakie masz podejście do nauki. Ale ponieważ mój produkt jest tak dobry, to mogę Ci zagwarantować wyjątkową gwarancję satysfakcji.

Masz 0 ryzyka, ponieważ albo pokochasz moją metodę nauki albo dostaniesz 100% zwrotu pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań!

Ile to kosztuje?

Ponadto normalna cena tego kursu wynosi 397zł ale dzisiaj możesz to już mieć za ułamek tej ceny, za jedyne 197zł. Śmiało więc zamów dostęp do kursu już teraz i zaoszczędź ponad 350zł. Pomyśl, że po prostu z taką zniżką i z taką gwarancją satysfakcji zwyczajnie zakup Ci się opłaca! Więc śmiało kliknij przycisk poniżej i zacznij używać mojej metody już dzisiaj!

Powiedz sobie uczciwie? Jak ja Ci nie pomogę to kto Ci pomoże?

Kup kurs teraz bo jak ci się nie spodoba, to zawsze możesz go zwrócić i odzyskać pieniądze. A jak oferta wygaśnie to się po prostu nie nauczysz angielskiego.

BEZWYSIŁKOWA NAUKA ANGIELSKIEGO

Miesięczny dostęp - cena 64zł

 

3-miesięczny dostęp - cena 147zł

 

Półroczny dostęp - cena 229zł

SUPER OFERTA!!! Roczny dostęp - cena 197zł

 

Ps. Życzę super szybkich efektów w nauce!

Michał Trąbski, portal poznajAngielski.pl

TAK! Chcę się błyskawicznie nauczyć angielskiego więc zamawiam kurs:

Ps. Życzę super szybkich efektów w nauce!

Michał Trąbski, portal poznajAngielski.pl